Hastaneden Kaçan Corona virüs (Covid-19) şüphelisi her yerde aranıyor

 Aksaray’a uzak bir ilde Corona virüs (Covid-19) şüphesi ile Karantina altında tutulduğu hastaneden 27 plakalı mavi  bir otomobil ile kaçtığı iddia edilen Hüseyin B için , Tüm illerde Emniyet güçlerine  alarm verildi.

Hastaneden Kaçan Corona virüs (Covid-19) şüphelisi her yerde aranıyor
Yazar : Tarih : Okunma : 4.539 Okuma Yorum Yap

Aksaray’a uzak bir ilde Corona virüs (Covid-19) şüphesi ile  Karantina altında tutulduğu hastaneden 27 plakalı mavi  bir otomobil ile kaçtığı iddia edilen Hüseyin B. nin yakalanması için , Tüm illerde Emniyet güçlerine  alarm verildi. Gece saat 20.00 sularında  Karantina altında tutulduğu hastaneden 27 plakalı mavi  bir otomobil ile kaçtığı iddia edilen Hüseyin B ,nin yakalama çalışmaları başlatıldı.
Tüm Türkiye genelinde Jandarma ve Emniyet Müdürlükleri teyakkuza geçiren Hüseyin B ,nin yakalanması için Aksaray Emniyet Müdürlüğü ,tüm birimlerini Hüseyin B ,nin Aksaray’a gelebilme ihtimaline karşı  harekete geçirdi. Yol denetimleri sırasında  Hüseyin B ,nin yakalanması halinde polis ekipleri  Hüseyin B , ile temasa geçmeden 112 birimlerine haber verilerek özel izoleli ekip tarafından hastaneye naklinin sağlanacağı öğrenildi.

 

 

İlk yorumu siz yazın