ASAYİŞ

Gündüz darp etmeye kalktılar gece evi kurşunlandı

Gündüz darp etmeye kalktılar gece evi kurşunlandı

Yalnız yaşayan 50 yaşındaki S.Y. isimli kadını gündüz saatlerinde darp etmeye kalktılar. Gece evini kurşunladılar.

Aksaray merkez Dere Mahallesi Uluırmak sokakta bir apartmanın 2 . Katında yalnız yaşayan 50 yaşındaki S.Y. isimli kadın gündüz saatlerinde 5 kişinin saldırısına uğradığını iddia ederek Polis merkezine giderek şikâyetçi oldu.

Polis merkezindeki ifadesinin ardından evine giden ve Aksaray merkez Dere Mahallesi Uluırmak sokakta bir apartmanın 2 . Katında Gece saat 03.00 sularında Aksaray merkez Dere Mahallesi Uluırmak sokakta bir apartmanın 2 . Katındaki ikameti kimliği belirsiz kişi veya kişilerce pompalı tüfek ile tarandı. Aksaray merkez Dere Mahallesi Uluırmak sokakta bir apartmanın 2 . Katında ikametinin duvarlarına isabet eden saçmalar polis tarafından toplandı.

Polis dün ece saat 03.00 sularında Aksaray merkez Dere Mahallesi Uluırmak sokaktaki apartmanın 2 . Katına pompalı tüfek ile tara yan kişi yada kişilerin yakalanması için çalışma başlatırken. 50 yaşındaki S.Y. isimli kadının ifadesinde isimleri verdiği kişilerin ifadelerini almak için çalışmalarını sürdürüyor.

“ 50 yaşındaki S.Y. isimli kadın gündüz 5 kişi ile tartışma yaşadım ardından darp etmeye kalktılar. Gecesi de evim kurşunlandı.  Yetkililer evimi kurşunlayan kişileri bir an önce yakalasın.” Diye konuştu.

. Polis ikametin kurşunlanması olaya karışanları yakalama çalışmalarına başlarken evin kurşunlanması olayı ile ilgili soruşturma başlattı.

 

Loading

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL