Festival başladı SELA verilmedi vatandaş tepki gösterdi

Bu yıl 3. düzenlen ve 3 gün  sürecek Sultanhanı Halı & Tekstil Kültür Festivali çeşitli etkinlikler ile başladı. Perşembe gününü Cuma gününe bağlayan gece de SELA VERİLMEDİ vatandaşlar sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

Festival başladı SELA verilmedi vatandaş tepki gösterdi
Yazar : Tarih : Okunma : 8.681 Okuma Yorum Yap

Bu yıl 3. düzenlen ve 3 gün  sürecek Sultanhanı Halı & Tekstil Kültür Festivali çeşitli etkinlikler ile başladı. Perşembe gününü Cuma gününe bağlayan gece de SELA VERİLMEDİ.

Perşembe gününü Cuma gününe bağlayan gece de yıllardır SELA verilirdi bu akşam o SELA’nın verilmemesi  vatandaşlar tarafından tepkiye neden oldu. vatandaşlar tepkilerini  sosyal medya hesaplarından paylaşımlarla gösterdiler.

Bugün öğle saatlerinde  Türkiye genelinde imam hatip lisesi mezunları şarkıcı Gülşen’in İmam hatiplilere karşı yaptığı hakaret içerikli konuşmanın ardından imam hatip lisesi mezunları tepkilerini basın açıklamasıyla gerçekleştirip savcılıklara suç duyurusunda bulunmuşlardı. Aynı gün gecesi Perşembe gününü Cuma gününe bağlayan gecelerde okunan SELA VERİLMEDİ bu konuda tepki gösterilmemesi ve görmemezlikten gelinmesi üzerine vatandaşlar SOSYAL MEDYA HESAPLARI üzerinden tepki gösterdiler.

 

İlk yorumu siz yazın