CHP’den Zafer Partisi’ne Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Aksaray İl Başkanı Ali Abbas Ertürk ve Yönetimi Zafer Partisi Aksaray İl Başkanı Resul Karaüzüm ve yönetimine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

CHP’den Zafer Partisi’ne Ziyaret
Yazar : Tarih : Okunma : 7.564 Okuma Yorum Yap

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Ali Abbas Ertürk ve Yönetimi Zafer Partisi İl Başkanı Resul Karaüzüm ve yönetimine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Geçtiğimiz aylarda Aksaray’da teşkilatlanma çalışmasını tamamlayan Zafer Partisi’ne CHP İl başkanı ve yönetimle birlikte hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. CHP İl Başkanı Ali Abbas yapmış olduğu açıklamada şu ifadelere yer verdi. Abbas “ Bugün ilimizde parti teşkilatını tamamlamış Zafer Partisi’ni ve yönetimine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdik. Başkanımıza siyasi hayatında başarılar diliyoruz.” Zafer Partisi İl başkanı Resul Karaüzüm ise “Aksaray Halkının gerçekleri öğrenmesinin ve çıkarlarının savunulması için cesur muhalefetin olması gerekir. Bugün bizleri ziyaret eden CHP Aksaray İl Başkanı Ali Abbas Ertürk ve yönetimine ziyaretleri için teşekkür ediyoruz”dedi.

İlk yorumu siz yazın