Bulancak Ülkü Ocakları Şehit Kabristanlıklarını ziyarette bulundu

“Ey şehîd oğlu şehîd, isteme benden makber, Sana âgûşunu açmış duruyor Peygamber.” Bulancak Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığı, Bulancak İlçesindeki bazı Șehit Kabristanliklarına ziyarette bulundular.

Bulancak Ülkü Ocakları Şehit Kabristanlıklarını ziyarette bulundu
Yazar : Tarih : Okunma : 8.229 Okuma Yorum Yap

“Ey şehîd oğlu şehîd, isteme benden makber, Sana âgûşunu açmış duruyor Peygamber.” Bulancak Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığı, Bulancak İlçesindeki bazı Şehit Kabristanlıklarına ziyarette bulundular.

Bulancak Ülkü Ocakları Başkanı Öner PEKDEMİR, Sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada;

“Bulancak Ülkü Ocakları olarak; Yönetici ve Ocak teşkilatı mensupları ile beraber Sn. Ferit KİREZ’ Hocamız, Ülkücü Şehitlerimiz Sn. İbrahim KONYA’ nın kardeşi Sn. Hüseyin KONYA ve İhsaniye Spor Kulübü Teknik direktörü ve yöneticilerinden Sn. Esirettin ZEHİR’ olmak üzere Ülkücü dava Şehitlerimizden Talipli köyünde’ ki kabristanlıkta bulunan, Sn. İbrahim KONYA ‘nın Şehit Emniyet amiri Sn. Hakan YÜKSEKDAĞIN’ ve Ali Usta mahallesindeki eski Kabristanlıkta bulunan Güneydoğuda Şehit düşen Askerlerimizden Sn. Mehmet BAYAR’ ın Kabristanlıklarını ziyaret ederek Ferit KİREZ hocamız ile birlikte son Pençe-Kilit Operasyonunda Şehit olan Güvenlik Görevlilerimizin, Geçmişlerimizin ve tüm Şehitlerimizin ruhlarına Kur-an’ ı Kerim Tilaveti yaparak, Vatan millet uğruna Şehit olan, Şehitlerimizin ruhlarına bağışladık. Şehitlerimizin Ruhları Şâd Mekânları Cennet Olsun açıklamasında” bulundu.

İlk yorumu siz yazın