ASAYİŞ ESKİLHABERLERİ

Bu da oldu Aksaray’da yakmak için hazırlanan 1 kamyon tezek çalındı

Aksaray’ın Eskil  ilçesi Yağacak yaylasında hayvancılık yapan Cuma Mutlu’ya ait bir kamyon kerme (sobada yakmaya hazır kalıp şeklinde kurutulmuş koyun dışkısı) hırsız ya da hırsızlarca çalındı.

Loading

Bu da oldu Aksaray’da yakmak için hazırlanan 1 kamyon tezek çalındı
Aksaray’ın Eskil  ilçesi Yağacakta koyun sürüsü bulunan hayvancılık yapan Cuma Mutlu’ya ait bir kamyon kerme (sobada yakmaya hazır kalıp şeklinde kurutulmuş koyun dışkısı) hırsız ya da hırsızlarca çalındı.
Aylarca uğraşıp emek harcayarak koyun dışkısından hazırladığı bir kamyon  KERME  (sobada yakmaya hazır kalıp şeklinde kurutulmuş koyun dışkısı) hırsız ya da hırsızlarca çalınan hayvancılık ile uğraşan Cuma Mutlu isimli köylü vatandaş habercilere hırsızlık hakkında yaptığı açıklamada “Hasat döneminde koyun sürümüzü Yağacak’tan Dayıkuyusu’na getirmiştik. Önceki gün kontrol için Yağacak’a gittiğimde teker izinden anladığım kadarıyla bir 50 NC kamyonla kerme çalınarak götürülmüş. Böyle bir durumla ilk kez karşılaşıyorum. Bunu yapan benden kermeyi isteseydi gönül rahatlığıyla kendine verirdim.” diye konuştu.

Loading

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL