Boş arazide silahlar konuştu 1kişi yaralandı

Boş arazide silahlar konuştu. 1 kişi yaralandı. Polis olayı gerçekleştirenlerin peşinde.

Boş arazide silahlar konuştu 1kişi yaralandı
Yazar : Tarih : Okunma : 5.969 Okuma Yorum Yap

Aksaray’da iki grup arasında çıkan kavgada bir kişi tüfekle vurularak yaralandı.

Kürşat Y. (36) ve kardeşi Yasin Y. (28) ile arkadaşları Bekir K. (30), Umut G. (25) ve Gürsel G. (29) pompalı silahla Battal A.’yı bacağından vurup kaçtıkları iddia edildi.

 Aksaray merkez Akin köyü yolu üzerinde bulunan boş bir arazide meydana gelen olayda. Kürşat Y. (36) ve kardeşi Raşit Y. (28) ile arkadaşları Bekir K. (30), Umut G. (25) ve Gürsel G. (29) daha önce uyuşturucu ticareti yaptıkları Battal A. (37) ile bir otomobilin içinde tartışmaya başladılar.

Tartışmanın kısa sürede kavgaya dönmesi sonucu Raşit  Y. araçta bulunan pompalı tüfekle tek el ateş ederek Battal A.’yı bacağından vurdu.

Olayın faili ile ağabeyi olay yerinden hızla kaçarken, araçta bulunan diğer şahıslar kendi imkanlarıyla yaralı şahsı Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine getirdi. Burada yapılan tedavisi sonucu şahsın sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.
Aksaray Emniyet Müdürlüğüne bağlı Cinayet ve Gasp Büro Amirliği ekipleri kaçan şahısların yakalanmasına yönelik çalışma başlattığı öğrenildi. Raşit Y ve Kürşat Y nin birlikte hareket ettiği ve polisten kaçmak için sürekli, yer değiştirdikleri öğrenildi.

İlk yorumu siz yazın