GÜNDEM

Bolu Belediyesi memnuniyet anketi uygulaması başlattı

Bolu Belediyesi memnuniyet anketi uygulaması başlattı

Loading

Mültecilere işyeri ruhsatı dahil katı kurallar uygulayarak Bolu ilinde yerleşip  il ekonomisine olumsuz etkiler sağlamasını, il esnafının kazancının düşmesini önleyen  BOLU BELEDİYESİ memnuniyet anketi uygulaması başlattı

2025-2029 Dönemi Stratejik Planı’nı hazırlayan Bolu Belediyesi, vatandaşların görüş, talep ve önerilerini daha kolay ve hızlı şekilde iletebilmeleri adına web sitesinde ‘memnuniyet anketi’ uygulaması başlattı.

İlke edindiği şeffaf belediyecilik anlayışıyla çalışmalarını hız kesmeden sürdüren Bolu Belediyesi, yeni dönemde de vatandaş odaklı projeler üretmeye devam ediyor.

2025-2029 Dönemi Stratejik Planı’nda hayata geçirdiği ‘memnuniyet Anketi’ uygulamasıyla şehrin gerçek sahibi Boluluların daha fazla söz sahibi olabilmesine olanak sağlayan Bolu Belediyesi, aynı zamanda vatandaşların belediye hizmetlerinin başarı ve önem derecelerini değerlendirmesine de fırsat sunuyor.

Değerlendirmede bulunmak isteyen vatandaşlar, aşağıdaki linkten ankete ulaşabilecekleri gibi Perşembe ve Cuma günleri valilik binası önü ve belediye önünde kurulacak olan standlar aracılığıyla da ankete katılım sağlayabilecekler.

BOLU BELEDİYESİ memnuniyet anketi linki

 https://www.bolu.bel.tr/vatandas-memnuniyet-anketi/

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL