EĞİTİM

Bolu Belediye Başkanından Öğrencilere süper yardım

CHP li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Kırtasiye Malzemesi, Okul Forması , eşofman takımı ,Ayakkabı Çanta, Kısacası öğrenci için gereken  her bir şeyi düşünerek dar gelirli öğrenci velilerini büyük bir yükün altından kurtardı.

Loading

Bolu Belediye Başkanından Öğrencilere süper yardım

Adından devamlı söz ettiren farklı konularda çıkışlarıyla tanınan CHP li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Bolu’da yaşayan okuma çağında çocuğu olan dar gelirli ailelere hazırladığı okul seti ile sosyal belediyeciliğin en güzel örneğini gösterdi. Okula gidemeyen çocuk kalmasın düşüncesi ile kolları sıvayan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ,Kırtasiye Malzemesi, Okul Forması , eşofman takımı ,Ayakkabı Çanta, Kısacası öğrenci için gereken  her bir şeyi düşünerek dar gelirli ailelere belediye aracılığıyla dağıtımını sağladı.

Bolu’da yaşayan dar gelirli veliler CHP li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’a her platformda teşekkür ederek “Başkan Tanju Özcan’dan Allah razı olsun okul çağına gelen çocuklarımızın Kırtasiye Malzemesi, Okul Forması , eşofman takımı ,Ayakkabı Çanta, Kısacası öğrenci için gereken  her bir şeyi düşünerek bizleri çok büyük bir yükün altından kurtardı. Verdiğimiz oylar helal hoş olsun  diyerek memnuniyetlerini belirttiler.

Loading

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL