Bayan Personel patronundan Habersiz aldığı otomobil ile kaza yaptı 2 yaralı

Patronundan habersiz çalıştığı iş yerine ait otomobili alan bayan çalışan Aksaray – Adana yolu 8. Km de direksiyon hâkimiyetini kaybederek kaza yaptı. Kazada arabayı kullanan Bayan personel ile yanında yolcu konumundaki 1 erkek şahıs yaralandı. Erkek şahısın sağlık durumu ciddiyetini koruyor.

Bayan Personel patronundan Habersiz aldığı otomobil ile kaza yaptı 2 yaralı
Yazar : Tarih : Okunma : 10.356 Okuma Yorum Yap

Patronundan habersiz çalıştığı iş yerine ait otomobili alan bayan çalışan Aksaray – Adana yolu 8. Km de direksiyon hâkimiyetini kaybederek kaza yaptı. Kazada arabayı kullanan Bayan personel ile yanında yolcu konumundaki 1 erkek şahıs yaralandı.

Kaza gece 23.30 da Aksaray – Adana yolu 8. Km de meydana geldi.  Aksaray OSB de Çelik kapı imalatı yapan bir fabrikada çalışan Pakize İ. (33) Fabrika sahibinden habersiz 68 EP 750 plakalı otomobili olarak iddiasına göre Niğde ilinde bulunan çocuğunu görmek için Soner A. (32) isimli şahıs ile yola çıkar. Aksaray Adana yolu 8.km de Sürücü Pakize İ.(33) direksiyon hâkimiyetini kaybederek kaza yaptı. Kazada Sürücü Pakize İ.(33) ile otomobilde yolcu konumundaki Soner A. (32) isimli şahıs yaralandı.

Kazayı gören diğer sürücülerin haber vermesi üzerin kaza yerine Polis ve Sağlık ekipleri sevk edildi. Kaza zedelere olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından kaza zedeler Aksaray Eğitim ve araştırma hastanesine kaldırıldı.

Kazada yaralanan Yolcu konumundaki Soner A. (32) isimli şahısın vücudunda birçok kırık olduğu hayati tehlikesinin olduğu bilgisine ulaşıldı. Sürücü Pakize İ. (33) hayati tehlikesinin bulunmadığı edinilen bilgiler arasında.

Polis Kaza hakkında inceleme başlattı.

admin admin (ilkhavadisgazetesi@gmail.com)

İlk yorumu siz yazın