Genel

BAŞKAN DİNÇER’DEN 1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN DİNÇER’DEN 1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA BAYRAMI MESAJI

Loading

Aksaray Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Bayramı dolayısı ile mesaj yayınladı.

Başkan Dinçer, mesajında alın teri ve emeği en yüce değer olarak gördüklerini belirtti. Başkan Dinçer mesajının devamında şu ifadeleri kullandı; “Bizler insana değer veren, emeğe saygı duyan ve alın terini kutsal gören bir anlayışa mensup bir milletin mensuplarıyız.

Belediye olarak emekçilerimizin daha iyi yaşam koşullarına ulaşmaları için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Aksaray Belediyesi olarak çalışan işçilerimizi büyük bir ailenin üyeleri gibi görüyoruz. Onların özlük haklarını iyileştirecek çalışmalar yapıyoruz. Geçtiğimiz günde işçilerimiz ile yaptığımız iftar programında müjdesini verdiğimiz ek zammı 1 Mayıs itibari ile uygulamaya koyuyoruz.

1 Mayıs, şiddetin, kavganın, çatışma ve gerginliğin günü değil, birliğin, beraberliğin, dayanışmanın, mücadelenin, barışın, kardeşliğin ve baharın günü olmasını diliyorum.

En yüce değer olan emeğin, alın terinin, üreterek çalışmanın gücünün kutlandığı bu günde tüm işçilerimizin ve emekçilerimizin 1 Mayıs İşçi Bayramını kutluyor, barış ve huzur içinde geçmesini temenni ediyorum.” Dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL