Genel

Başkan Dinçer çalışmaları denetledi

Başkan Dinçer çalışmaları denetledi

Loading

Aksaray’da yaşayan vatandaşlara güvenli ve konforlu ulaşım imkânı sunmak adına Aksaray’ın birçok
noktasında yeni yol açma, kaldırım orta refüj ve sıcak asfalt serim çalışması Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’in talimatları doğrultusunda sürdürülüyor.Yaklaşan kış şartları öncesinde çalışmalarına hız veren Aksaray Belediyesine Bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Aksaray merkez Tacin Mahallesine sıcak asfalt serim çalışmalarını tamamlayarak yolu hizmete açtı.
Tacin Mahallesinde bulunan Değirmen Sokak 1862. Cadde üzerinde sürdürülen sıcak asfalt serim çalışmalarını Belediye Başkanı Evren Dinçer yerinde inceledi.
Aksaray Belediyesine ait iş makinaları ile yıpranmış ve deforme olmuş yol temizlenerek yerine sıcak asfalt serimi gerçekleştirildi.
Yakın bir zamanda açılışı yapılarak hizmete sunulacak olan Bilim Merkezi yakınlarındaki yolun sıcak asfalt serim çalışmalarının yanı sıra orta refüjler de yenilendi.Orta refüjlerde peyzaj çalışması başlatıldı.
Yapılan tüm çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Evren Dinçer yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; ‘’ Vatandaşlarımıza güvenli ve konforlu ulaşım imkânı sunmak adına iklim şartlarının elverdiği ilkbahar aylarından başlayarak geldiğimiz süreçte asfalt serim çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Yaklaşan kış ayları
öncesinde de iklim şartlarına bağlı olarak yeni yol açma, kaldırım, orta refüj ve sıcak asfalt serim çalışmalarına devam ediyoruz. Ekiplerimizin Tacin Mahallesinde sıcak asfalt serim çalışmalarını sürdürdüğü bu yol yakın bir
zamanda açılışını yapacağımız Bilim Merkezimize ulaşımı kolaylaştıracak bir yol olma özelliğine sahip. Şehrimizin her noktasında vatandaşlarımıza kaliteli ulaşım imkânı sunmak için uzun süre dayanıklı alt yapı ve sıcak asfalt serimi yapıyoruz. Çalışmalarımıza devam edeceğiz.’’ Dedi.

  YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL