ASAYİŞ

AVM sahibinin oğlunun kullandığı Lüks otomobilden uyuşturucu çıktı

Aksaray’da hizmet veren AVM’nin sahibinin oğlunun kullandığı Lüks otomobilden uyuşturucu madde ve uyuşturucu madde kullanmak için hazırlanan düzenek ile çakar lamba ele geçirildi. Otomobil sürücüsü ve yanında bulunan şahıs gözaltına alındı.

Loading

AVM sahibinin oğlunun kullandığı Lüks otomobilden uyuşturucu çıktı

Aksaray Asayiş şube ekipleri tarafından yapılan asayiş uygulamasında, Aksaray’da hizmet veren AVM sahibinin oğlu ile farklı bir AVM nin ortağı bir şahıs ön ve arkada plakaları takılı olmayan lüks otomobilde uyuşturucu madde ve uyuşturucu kullanmaya yarayan aparat ile yakalandı.

Aksaray’da hizmet veren AVM’nin sahibinin oğlu Emirhan Ş. ( 21 ) babasının AVM şirketine kayıtlı lüks otomobilin ön ve arkada plakalarını sökerek Aksaray caddelerinde dolaştığı sırada polis ekiplerinin uygulamasına takıldı. Uygulama noktasında durdurulan ön ve arka planları olmayan AUDI marka siyah lüks otomobilde arama yapan polis ve Mahalle Bekçileri lüks otomobilde bir miktar uyuşturucu madde ve uyuşturucu madde kullanmaya yarayan aparat ve kullanıma hazır araç çakmaklığından çalışan araç çaları ele geçirdi. Ele geçirilen uyuşturucu madde ve uyuşturucu madde kullanmak için hazırlanan düzeneğe polis tarafından el konuldu. Uyuşturucu madde ile yakalanan Emirhan Ş. ( 21) ve yanında bulunan Aksaray’da faaliyet gösteren Bir AVM nin ortağı Hüseyin Ç. isimli şahıs gözaltına alındı. İçerisinde uyuşturucu madde ele geçirilen AVM şirketine ait lüks AUDI marka siyah otomobil çekiciye yüklenerek daha detaylı arama için Aksaray il emniyet müdürlüğü yerleşkesine götürdü. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

 

 

Loading

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL