Genel

ATSO Başkan adayı Fatih Batı’dan DEV PROJELER

ATSO Başkan adayı Fatih Batı’dan DEV PROJELER

Loading

İş İnsanı Fatih BATI Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanlığına aday olduğunu basın mensuplarının katıldığı Lansman Toplantısında açıkladı.

Toplantıda DEV PROJELERİNİ Basın mensupları ile paylaşan Fatih BATI Lansman toplantısında yaptığı konuşmada şu bilgilere yer verdi.

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odasının çok değerli üyeleri, kıymetli basın mensupları, hanımefendiler ve beyefendiler; 19 Kasım 2022 tarihinde yapılacak olan Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) seçimlerini değerlendireceğimiz basın toplantısına hoş geldiniz.

Kıymetli arkadaşlar;

Genel olarak bakıldığında sanayicilerimiz, iş adamlarımız, üreticilerimiz ve yatırımcılarımız devletimizin bekası ve milletimizin refahı adına çalışmaktadır. Farklı sektörlerde olsak da hepimizin ortak paydası vatandır. Biz, bu düsturu ilke edindik. Attığımız her adımın ticari ve mesleki olduğu kadar insani bir karşılığının olduğu bilinciyle yola çıktık, bu bilinçte bir ekip oluşturduk. Üretmekten, yenilenmekten ve gelişmekten başka şansımız yok. Bu noktada ATSO, çok önemli bir noktada durmaktadır. Çağ dönüşüyor, üretim ve tüketim alışkanlıkları farklılaşıyor. Artık geleneksel yöntemler yerini bilime, otomasyona, Ar-Ge’ye, dijital uyumlanmaya bırakıyor. Bizler, ATSO’nun bu yenilenen bakış açılarıyla yönetilmesi gerektiğini savunuyoruz. Tarımdan hayvancılığa, turizmden hizmet sektörüne, sanayi üretiminden e-ticarete uzanan geniş bir yelpazede, tüm çalışmaların yeniden kurgulanması gerekiyor. Pek çoğu bugüne kadar çok fazla dillendirilmemiş, düşünülmemiş onlarca yenilikçi projemiz var. Oldukça kapsamlı bir yoğunluğa sahip tüm bu projelerimizin ayrıntılarını, ileriki günlerde sizlerle paylaşacağız.

Saygıdeğer katılımcılar;

Ortak aklın gücüne inanıyor, kıymetli üyelerimizin desteklerine güveniyoruz. Sözlerime son verirken şu hususun altını özellikle çizmek isterim; daha önceki Oda Yönetimleri de ellerinden geleni yaptılar ve şehrimiz için çalıştılar. Kendilerine, sundukları her katkı için çok teşekkür ediyoruz ama biz, daha iyisini yapacağımıza inanıyoruz.  Çünkü biliyoruz ki; yenilik geliştirir…

Bu duygu ve düşüncelerle ATSO Yönetimine adaylığımızı açıklıyor, katılımlarınız için hepinize çok teşekkür ediyoruz.

PLANLANAN ÇALIŞMALAR

Üyelerimizin teveccüh göstermesi halinde, doğrudan onların gereksinimlerini karşılayacak bir takım çalışmalar yapacağız. Bu çalışmalar ana başlıklar halinde şöyle;

– Mobilyacılar Sitesi kurulacak.

– Toptancılar Sitesi kurulacak.

– Tekstil Kent kurulacak.

– Ayakkabıcılar Sitesi kurulacak.

– Tır, Kamyon ve Traktör Galericileri Sitesi kurulacak.

– Belediyelerle görüşüldükten sonra tır, kamyon ve minibüs garajı kurulacak.

– Turizm Kent kurulacak.

– Kapadokya’nın giriş kapısı değil kalbi olan Aksaray’da yatak kapasitesinin arttırılması için girişimler başlatılacak ve Aksaray turistik turların ana güzergahlarından birisi haline getirilecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL