Genel

Aksaraylı İş İnsanı Bitkisel Yöntem ile Saç çıkartmayı Başardı

Aksaraylı İş İnsanı Bitkisel Yöntem ile Saç çıkartmayı Başardı

Loading

 “Dökülen saçlar tekrar çıkacak mı?”  Bu soruya Aksaraylı İş insanı Mehmet Gündoğdu “Evet ben çıkartıyorum” diyerek kendisinin bitkisel bir yöntemle saç çıkarttığını iddia etti. Kanıt olarak Uygulama yaptığı arkadaşlarının resim ve videolarını gösterdi.

Bugüne kadar yüzde yüz tedavisi olmayan sadece estetik operasyonlarla çözüm getirilen kelliği tarihe karıştıracak formülü Aksaray’da Mehmet Gündoğdu bulduğunu iddia etti. Kanıt olarak Uygulama yaptığı arkadaşlarının resim ve videolarını gösterdi.

Aksaray’da merkez de Taşpazar Mahallesi 806 Sokak  Zafer İlkokulu Karşısında iş yeri bulunan Mehmet Gündoğdu isimli vatandaş kelliği tarihe karıştıracak formülü bulduğunu iddia ederek bulduğu formüle patent almak için teşebbüslerde bulunduğunu açıkladı.

Mehmet Gündoğdu, yaptığı açıklamada ; “ Ben kellik üzerine yıllardır araştırmalar yapıyorum. Birçok araştırma yazılarını okudum. Sayısız makale ve inceleme yazısı okudum. Öncelikle kendimde denediğim formülde başarı sağladım. Yakın birkaç arkadaşımda bu formülü denedik. Yüzde yüze yakın sonuç aldık, hiç saç olmayan bölgede saç çıkarmayı başardık. Kellik malesef günümüzde birçok erkeğin sorunu. Erkekler sırf yeniden gür saçlara sahip olabilmek için doktorlara tonla para veriyorlar. Saç dökülmesi Kadınlarda da , erkeklerde de büyük bir dert. Bazıları saçlarını uzatıp seyrekleşen yerlerini tarayarak kapatırken, bazıları ise farklı ürünler kullanarak saçlarını güçlendirmeye ve daha hacimli bir görünüm elde etmeye çabalıyor. Yıllar süren bir araştırma sürecinden sonra tamamen bitkisel bir yöntem ile hiç saçı olmayan kişilerde sapa sağlam gür saç çıkartmayı başardım. Patent almak için gerekli çalışmalara hız verdik. Amacımız saç olmayan bölgede pense ile çeksen kopmayacak sağlamlıkta gür, parlak saçlara kavuşturmak. Yaptığımız uygulama tamamen bitkisel bir yöntem. Çektiğimiz video ve resimler mevcut. Bulduğum bu yöntem Dünyada bir ilk. Bu yöntem sayesinde kellik tarihe karışacak. Çıkan saç hem gür hem de parlak.” Dedi.

Bitkisel yöntem ile saç çıkarttığını iddia eden Mehmet Gündoğdu Aksaray merkez de Taşpazar Mahallesi 806 Sokak Zafer İlkokulu Karşısında hizmet veren BARBER SHOP ta Kelleri saç ile kavuşturuyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL