ASAYİŞ

Aksaray’da Üniversite öğrencisi genç Kaldığı yurtta intihar etti

Aksaray’da Üniversite öğrencisi genç Kaldığı yurtta intihar etti

Loading

Aksaray Üniversitesi Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi 4. sınıf öğrencisi 21 yaşındaki genç. Kaldığı Erkek Yurdunda İntihar ederek yaşamına son verdi. Cansız bedeni arkadaşı tarafından bulundu.

Aksaray Üniversitesi Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi 4. sınıf öğrencisi 21 yaşındaki Oğuzhan Şahin Kaldığı Erkek Yurdunda İntihar ederek yaşamına son verdi. Cansız bedeni arkadaşı tarafından bulundu.

Aynı yurtta kalan arkadaşları, durumu hemen 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirdi. Olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerinin yaptığı kontrollerde, 21 yaşındaki Oğuzhan Şahin’in yaşamını yitirdiğini tespit etti.

Olay yerine çağırılan cumhuriyet savcısının ilk incelemelerinin ardından yaşamına son veren Aksaray Üniversitesi Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi 4. sınıf öğrencisi  21 yaşındaki  Oğuzhan Şahin’in, cansız bedeni otopsi yapılmak üzere Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi Morguna kaldırıldı.

Aksaray Cumhuriyet Başsavcısının talimatıyla Polis ekipleri, intiharın nedenini ve arkasında yatan olası sebepleri araştırmak üzere detaylı bir soruşturma başlattı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL