ASAYİŞ

Aksaray’da silahlı saldırıda ağır yaralanan kuaför yaşama tutunamadı

Aksaray’da silahlı saldırıda ağır yaralanan kuaför yaşama tutunamadı

Loading

İş yerinin yanındaki fotoğrafçı dükkanına pompalı tüfek ile rastgele açılan ateş sonucu ağır yaralanan olayla ilgisi olmayan Bayan kuaförü Talip Sürücü yaşam savaşını kaybetti.

Olay, 24 Mayıs Cuma saat 17.00 sıralarında Aksaray merkez Coğlaki Mahallesi Atatürk Bulvarı’nda meydana geldi. Caner Kutluer, eski sevgilisi Merve E.’nin çalıştığı fotoğrafçının önüne gelerek pompalı tüfekle rastgele ateş açmaya başladı.

Olayla hiç bir ilgisi olmayan bitişik dükkânda bulunan kadın kuaförü dükkânının önünde oturan Talip Sürücü (36) tüfekten çıkan saçmalarla vücudunun çeşitli yerlerinden, silahlı saldırıya maruz kalan fotoğrafçıda çalışan Efekan Bulat (18) ise sol ayağından yaralandı.

Olay yerine gelen polisler, havaya ateş açarak şüpheli Caner Kutluer’i yakalayıp, gözaltına aldı.  Silahlı saldırıda ağır yaralanan Talip Sürücü ile sol ayağından yaralan fotoğrafçıda çalışan18 yaşındaki Efekan Bulat, Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedaviye alındı. Ağır yaralı silahlı saldırı düzenlenen iş yerinin yanındaki bayan kuaförü işletmecisi 36 yaşındaki Talip Sürücü Kaldırıldığı Aksaray Eğitim ve Araştırma hastanesi Yoğun bakım ünitesinde doktorların tüm müdahalelere rağmen bugün hayatını kaybetti.

Bayan kuaförü işletmecisi 36 yaşındaki Talip Sürücü’nün yaşamını yitirmesi çevredeki esnafları üzüntüye sokarken, Esnaf komsuları” Yardım sever bir kardeşimizdi. Kapısına gelen yardıma muhtaç kim olursa olsun geri çevirmezdi. Olay ile hiç ilgisi yoktu. Tek suçu olay saatinde iş yerinin önünde yorgunluk çayını içmesi. İyi bir esnaf , iyi bir eş ve mükemmel bir baba idi Allah rahmet eylesin.” dedi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL