Aksaray’da Hastane Girişinde Otomobil alevlere teslim oldu

Aksaray’da tedavi için hastaneye gidin E.Y isimli vatandaş 68 plakalı otomobili ile hastane girişinde otomobilini bırakarak Acil servise gittiğinde otomobil henüz sebebi belirlenemeyen sebepten motor kısmından alev alarak yanmaya başladı.

Aksaray’da Hastane Girişinde Otomobil alevlere teslim oldu
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Aksaray’da tedavi için hastaneye gidin E.Y isimli vatandaş 68 plakalı otomobili ile hastane girişinde otomobilini bırakarak Acil servise gittiğinde otomobil henüz sebebi belirlenemeyen sebepten motor kısmından alev alarak yanmaya başladı. Aksaray itfaiyesinin müdahalesi ile söndürüldü.

Olay Gece saatlerinde Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil servisi girişinde meydana geldi. E.Y isimli vatandaş 68 plakalı otomobili ile tedavi için Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil servisine gitti. E.Y isimli vatandaş acil servisindeki işlemlerinin ardından otomobilin oraya gittiğinde şok oldu. Otomobilinin yandığını ve itfaiyenin müdahale ettiğini fark etti.

Aksaray İtfaiyesinin müdahale ettiği yanan otomobilin motor kısmı kullanılamaz hale geldi. Polis olay ile ilgili soruşturma başlattı.

 

İlk yorumu siz yazın