ASAYİŞ

Aksaray’da Corona Virüs Şüphesi

Aksaray’da Corona Virüs Şüphesi

Loading

Aksaray’da Tır Şoförü Corona Virüs şüphesi ile hastanede karantinaya alındı.

Aksaray’da öksürük ve yüksek ateş şikayetleriyle hastaneye kaldırılan TIR şoförü Adem Onay (27), Corona virüsü şüphesiyle tedbir amaçlı izolasyonlu odaya alındı.

İran seferinden döndüğü öğrenilen Tır şoförü Adem Onay, Aksaray Nevşehir yolu 6 Kilometresinde  akşam saatlerinde rahatsızlandı. 112 Acil Çağrı Merkezi’ni arayarak yardım isteyen Onay, ekiplere öksürük ve yüksek ateş şikayeti olduğunu söyledi. Aksaray İl Sağlık Müdürlüğün izoleli aracı ile yola çıkan sağlık ekipleri Aksaray Nevşehir yolu 6 Kilometresinde  bekleyen Tır şoförünü alarak  Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Tır şoförü Adem Onay,Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedbir amaçlı izolasyonlu odaya alındı. Onay’dan gerekli tahliller için numunelerin alındığı ve sonuçlarının beklendiği bildirildi.

Olayın duyulması ile Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi personeli maskeli önlem aldı. Hastaneye muayene için gelen hastaların maske talepleri hastane çalışanlarınca maske yok denilerek geri çevrildi. vatandaşlar tepkilerini Haberciler ile paylaştı. Çekim yapmaya kalkan habercilere hastane çalışanları engel olmaya çalıştı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL