ASAYİŞ

Aksaray’da bu gece yapılan uygulamada Uyuşturucu ve silah ile yakalandılar

Aksaray merkezde il emniyet müdürlüğü asayiş şube ekipleri ve Mahalle Bekçilerinin katılımı ile gerçekleştirilen asayiş uygulamasında 2 kişiden tabanca ve tabancaya ait mermiler ele geçirildi.1 kişiden bir miktar uyuşturucu madde ele geçirildi.

Loading

Aksaray’da bu gece yapılan uygulamada Uyuşturucu ve silah ile yakalandılar

Aksaray merkezde gece saatlerinde İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş şube ekipleri ve Mahalle Bekçilerinin katılımı ile gerçekleştirilen asayiş uygulamasında araçlar durdurdu. Uygulamaya katılan ekipler Araçları tek tek durdurarak arama yaptı. Araç sürücüsü ve yolcuların üst araması yapıldı. Yapılan uygulamada 2 şahıstan tabanca ve tabancaya ait mermiler ile 1 şahıstan bir miktar uyuşturucu madde ele geçirildi. Uyuşturucu yakalanan otomobil çekici ile Emniyet Müdürlüğü yerleşkesine daha detaylı arama için götürdü. Yakalanan 2 tabanca ve tabancaya ait mermilere el konuldu. Şahısların adlı ve idari işlemlerinin tamamlanması için Aksaray il emniyet müdürlüğüne götürüldü.

Emniyet yetkilileri bu uygulamaların şehrin farklı noktalarında farklı yerlerde ve farklı zamanlarda devam edeceğini belirtti.

 

 

Loading

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL