GÜNDEM

Aksaray Yeni sanayi sitesinde ana caddeler sıcak asfaltla kaplanıyor

Aksaray Yeni sanayi sitesinde ana caddeler sıcak asfaltla kaplanıyor

Loading

Aksaray Belediyesi ekiplerinin Yeni Sanayi Sitesinde sıcak asfalt kaplaması yaptığı yolları Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer yerinde inceledi.

Yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Dinçer; ‘’vatandaşlarımızın gözü arkada kalmasın sahadaki tüm çalışmaların takipçisiyiz’’ dedi.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer; Yeni Sanayi Sitesindeki ana caddelerdeki yenilenen yolda incelemelerde bulundu. Aksaray Belediyesi ve Toki iş birliğinde yapımı tamamlanan Türkiye’nin örnek projesi Yeni Sanayi Sitesi esnaflar ve vatandaşlar tarafından yoğun olarak kullanılan bir merkez haline geldi. Aksaray Belediyesi ekipleri de bu ticaret merkezindeki yollarda ulaşım kalitesini artırmak adına sıcak asfalt serimi devam ediyor.

Gidiş geliş şeklinde toplamda 5 kilometrelik yol sıcak asfaltla kaplandı. Şehir genelindeki tüm yollarda olduğu gibi Yeni Sanayi sitesi yolunda da çalışmalar başlatan Belediye ekipleri, Başkan Dinçer’in talimatları doğrultusunda bir yolu daha şehre yakışır hale getirdi.

Şehir genelinde yürütülen tüm çalışmaların her aşamasını inceleyen Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Yeni Sanayi Sitesinde yapımı tamamlanan yol ile ilgili yaptığı açıklamada şehrin büyüme hızına paralel yol yapım çalışmaları gerçekleştirdiklerini dile getirdi. Başkan Dinçer açıklamalarının devamında şehrin ihtiyaçlarını tek tek giderme noktasında çalışmalar yürüttüklerine vurgu yaptı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL