ASAYİŞ

Aksaray otizm dayanışma derneğinden Doğuş Rehabilitasyon okuluna ziyaret

Aksaray otizm dayanışma derneğinden Doğuş Rehabilitasyon okuluna ziyaret

Loading

Aksaray otizm dayanışma derneği yöneticileri Aksaray’da faaliyet gösteren ve birçok başarıları ile kendinden söz ettiren Özel Yeniden Doğuş Özel Eğitim ve rehabilitasyon merkezini ziyaret ederek rehabilitasyon merkezi müdürü  Eğitimci Halit Ünal’ı ziyaret etti.
Aksaray otizm dayanışma derneği yöneticileri Özel Yeniden Doğuş Özel Eğitim ve rehabilitasyon merkezi hakkında Okul müdürü Eğitimci Halit Ünal’dan bilgi aldı.
Aksaray otizm dayanışma derneği yöneticileri Özel Yeniden Doğuş Özel Eğitim ve rehabilitasyon merkezi dersliklerini gezerek Eğitim hakkında eğitmenlerden bilgi aldı.
Özel Yeniden Doğuş Özel Eğitim ve rehabilitasyon merkezi müdürü Halit Ünal ” Aksaray otizm dayanışma derneği yöneticilerini okulumuzda ağırlamaktan fazlasıyla memnun olduk. Özel Yeniden Doğuş Özel Eğitim ve rehabilitasyon merkezi olarak özel çocuklarımıza hak ettikleri ilgi ve alakayı göstermekteyiz. Okulumuzda pandemi sürecinde Hijyen kurallarına riayet ediyoruz. Maske mesafe  kurallarına uyularak eğitim vermekteyiz. Her sınıfta 1 öğrencimize eğitim vermekteyiz. “diyerek Özel Yeniden Doğuş Özel Eğitim ve rehabilitasyon merkezi hakkında bilgi verdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL