Aksaray Olay Haber muhabiri Darp edildi

Aksaray Kamber Gülizar Demir ilköğretim okulu yakınında Aksaray Olay Haber muhabiri gazeteci Betül Teke Aksaray’da Bahçe çiti imalatı yapan firmanın çalışanları tarafından darp edildi.

Aksaray Olay Haber muhabiri Darp edildi
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Aksaray Kamber Gülizar Demir ilköğretim okulu yakınında gazeteci Betül Teke Aksaray’da Bahçe çiti imalatı yapan firmanın çalışanları tarafından darp edildi.

Edinilen bilgiye göre. Gazeteci Betül Teke Aksaray’da Bahçe çiti imalatı yapan firmanın çalışanlarından Kemal K. (24) ile Kız arkadaşı Firmanın 68 EV 445 plakalı aracın içinde gazeteci Betül Teke’yi Aksaray Kamber Gülizar Demir ilköğretim okulu yakınında beklerken. Gazeteci Betül Teke’yi gördüğünde araçtan inerek darp etmeye başladı.

Olay yerine kardeşi Ömer Teke ile geldiği için kardeşi Gazeteci Betül Teke’nin darp edildiğini görünce hemen müdahale etti. Kardeşi gibi darp edilen Ömer Teke Olay yerine sevk edilen polis ekipleri kavgaya müdahale etti.

Kemal K ve kız arkadaşı Deniz Ö hakkında şikayetçi olan Betül Teke, ve kardeşi  Ömer Teke darp raporu alındı. Kemal K ve kız arkadaşı Deniz Ö ise ifadeleri alınmak üzere Aksaray Merkez karakoluna götürüldüler.

İlk yorumu siz yazın