Aksaray Emniyeti Uyuşturucu satıcılarının korkulu rüyası

Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri uyuşturucu satıcıların Aksaray da faliyet göstermelerini önlemek ve uyuşturucu satıcılarınını vatandaşları zehirleyerek körpecik bedenleri hayattan kopartma çabaları önlemek için gece gündüz operasyon üzerine operasyon yapıyor.

Aksaray Emniyeti Uyuşturucu satıcılarının korkulu rüyası
Yazar : Tarih : Okunma : 4.201 Okuma Yorum Yap

Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri uyuşturucu satıcıların Aksaray da faliyet göstermelerini önlemek ve uyuşturucu satıcılarınını vatandaşları zehirleyerek körpecik bedenleri hayattan kopartma çabaları önlemek için gece gündüz operasyon üzerine operasyon yapıyor. Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri geçtiğimiz günlerde iki başarılı operasyon yaparak suçluları adalete teslim etti.

Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri uyuşturucu madde ticareti yapan, nakleden ve kullanan şahıs ve grupların yakalanmasına yönelik  çalışmalar başlattı.

Operasyon 1 :

Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından İşyerinde uyuşturucu madde bulundurduğu ve ticaretini yaptığı yönünde bilgiler elde edilen Ş.K.( 32 ) isimli şahsın ikamet ve söz konusu işyerine ilgili Mahkeme den alınan karar gereği Narkotik köpeği Bixi ile yapılan arama sonucunda;

12.08 gr eroin maddesi elde edildi. Ş.K.( 32 ) isimli şahıs Emniyet Müdürlüğünde tamamlanan işlemlerinin ardından uyuşturucu madde ticareti suçundan bugün çıkartılmış olduğu adli makamlarca TUTUKLANARAK cezaevine teslim edildi.

Operasyon 2 :

Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri uyuşturucu madde suçlarından hakkında 4 yıl 2 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan C. E. İsimli şahıs  saklandığı yerde yapılan operasyon ile yakalanarak Emniyet Müdürlüğünde tamamlanan işlemlerinin ardından cezaevine teslim edildi.

İlk yorumu siz yazın