Aksaray Emniyeti Hırsızları Enseledi

Aksaray’da çeşitli tarihlerde meydana gelen Motosiklet Hırsızlığı, İş Yerinden ve Kurumdan Hırsızlık, Evden Hırsızlık ve Otodan Hırsızlık olaylarını gerçekleştirdikleri tespit edilen 2 şüpheli şahıs yakalandı.

Aksaray Emniyeti Hırsızları Enseledi
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Aksaray’da çeşitli tarihlerde meydana gelen Motosiklet Hırsızlığı, İş Yerinden ve Kurumdan Hırsızlık, Evden Hırsızlık ve Otodan Hırsızlık olaylarını gerçekleştirdikleri tespit edilen Ferdi A.(19) ve İlyas D. (29) isimli şüpheli şahıslar Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü-Hırsızlık Büro Amirliği ekiplerince yapılan operasyon neticesinde suçüstü yakalandı. Şüphelilerden olayda kullandıkları bir çift eldiven ile çalmış oldukları; ikamet anahtarları,1 adet cep telefonu, 1 koli kola ve 1 adet motosiklet ele geçirilerek sahiplerine teslim edildi.

Yapılan operasyon neticesinde (4) ayrı faili meçhul hırsızlık olayı aydınlatılmış, yakalanan Ferdi A.(19) ve İlyas D. (29) isimli şüpheli şahıslar sevk edildiği adli makamlarca TUTUKLANARAK Aksaray Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğüne teslim edildi.

İlk yorumu siz yazın