Genel

Aksaray Emniyet Müdürü Değişti

Aksaray Emniyet Müdürü Değişti

Loading

Tüm ülkede olduğu gibi Aksaray’da Emniyet Müdürü değişti. Yeni Aksaray Emniyet Müdürü Alperen Açıkgöz Oldu. Yeni Aksaray Emniyet Müdürü Alperen Açıkgöz ekiplere telsiz ile “ İlimizde özellikle okul çevresinde bulunan park,  internet cafe ve oyun salonlarının kontrol edilmesi, uyuşturucu satıcıları ile etkin bir mücadele yürütülmesi, yaya öncelikli trafik yılı ilan edilen 2019 yılında özellikle yaya geçitlerinde trafik kurallarına uymayan sürücülerin denetlensin” talimatını verdi. 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Aksaray Saadet Güney İmam Hatip Ortaokulu Okul Müdürü Yusuf Şahin, Okul Müdür Yardımcısı Savaş Kalkan, İngilizce Öğretmeni Aysun Uzun ve 7.Sınıf öğrencileri Emniyet Müdürümüz Ali Karabağ’ı makamında ziyaret etti.

Aksaray İl Emniyet Müdürü Ali Karabağ’ın koltuğuna oturan 7. sınıf öğrencisi Alperen Açıkgöz ekiplere telsiz ile “ İlimizde özellikle okul çevresinde bulunan park,  internet cafe ve oyun salonlarının kontrol edilmesi, uyuşturucu satıcıları ile etkin bir mücadele yürütülmesi, yaya öncelikli trafik yılı ilan edilen 2019 yılında özellikle yaya geçitlerinde trafik kurallarına uymayan sürücülerin denetlensin”  yönünde telsizle ekiplere talimat verdi.

Aksaray İl Emniyet Müdürü Ali Karabağ ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek öğrencilere günün anlam ve önemine binaen çeşitli hediyeler vererek hatıra fotoğrafı çektirdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL