Genel

Aksaray belediyesinden bayramda vatandaşlara kesintisiz hizmet

Aksaray belediyesinden bayramda vatandaşlara kesintisiz hizmet

Loading

Aksaray Belediyesi vatandaşların huzur ve güven içerisinde bir bayram geçirmelerini sağlamak amacıyla Kurban Bayramı öncesi ve bayram süreci boyunca gerekli tüm önlemleri aldı. Kurban Bayramı`nda da kesintisiz çalışan belediye ekipleri, ulaşım ve temizlik konusunda hiçbir olumsuzluğa geçit vermedi.

Aksaray Belediyesi Kurban Bayramında hizmetlerin aksamaması için Bayram boyunca mesai yaptı. Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Aksaray’da huzurlu ve sakin bir bayram yaşandığını ifade etti.

Kurban Bayramının ilk günü bayram namazı sonrasında vatandaşlarla bayramlaşan Belediye Başkanı Dinçer, bayramın ikinci, üçüncü ve son gününde Belediyenin hizmet sahalarında incelemelerde bulundu. Karşılaştığı vatandaşlarla sohbet ederek hal hatırlarını sordu ve onlarla bayramlaştı.

Vatandaşların sağlıklı ve huzurlu bir bayram geçirmesi için gerekli önlemlerin alındığını söyleyen Başkan Dinçer, bayram boyunca hiçbir hizmetin kesintiye uğramadığını ve vatandaşların belediye ile ilgili taleplerinin karşılandığını bildirdi.

KURBAN KESİM NOKTALARINDA HİJYEN SEFERBERLİĞİ

Aksaray Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, bayramda hijyen seferberliği başlattı. Kurban Kesim noktalarında kurban atıkları sürekli olarak toplanırken iş makineleri ve kamyonlar, toplanan atıkların transferini gerçekleştirdi. Belediye ekipleri gece saatlerinde durmadı. Kurban kesim noktaları gece boyunca yıkama ve dezenfeksiyon işleminden geçti.

Aksaray Belediyesi çağrı merkezi birimi bayram boyunca çalıştı. 444 55 68 çağrı merkez hattı aracılığı ile vatandaşlardan gelen talepler ilgili müdürlüğe aktarıldı. 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL