Genel

Aksaray Belediyesi, Sosyal Etkinliklere Ara Vermeden Devam Ediyor

Aksaray Belediyesi, Sosyal Etkinliklere Ara Vermeden Devam Ediyor

Loading

Aksaray Belediyesi, sosyal etkinlikleri sürdürmeye devam ediyor. 5 Mart Cumartesi yetişkinler için, Yılmaz Çil konseri ile “Ömrümün Sonuna Kadar” tiyatro gösterimi; 6 Mart pazar günü ise çocuk tiyatrosu “Kare Takımı”nı Aksaray Belediyesi ücretsiz olarak vatandaşlarla buluşturuyor.

Aksaray Belediyesi, kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında vatandaşlara hizmetlerini kesintisiz sürdürüyor. 5 Mart Cumartesi günü konser ve yerli komedi gösterimi Aksaray Üniversitesi Konferans Salonu’nda seyircisi ile buluşacak. Yetişkin tiyatrosu öncesi Yılmaz Çil sahne alacağı konser saat:17.30’da başlayacak. Konser sonrası Kayra Şenocak’ın yazıp yönettiği ve oynadığı “Ömrümün Sonuna Kadar” tiyatro oyunu ise saat:19.00’de perdelenecek. İki farklı huy, iki farklı tür ve iki farklı ruh aynı çatı altında sorunsuz yaşayabilir mi, sorusunun cevabının arandığı tiyatro oyununun ekibinde; Dost Elver, Kayra Şenocak, Yelda Alp, Buket Dereoğlu’nun rol alıyor.

Aksaray Belediyesi, 6 Mart Pazar günü Aksaray Kültür Merkezi’nde ise TRT Çocuk kanalının sevilen çizgi filmi “Kare Takımı” 4 seanslık gösterimi ile minik seyircileriyle buluşturacak. Çocukların keyifli dakikalar yaşayacağı tiyatro oyununda Kare Takımı karakterleri Kuti, Aypa, Rupi, Enda ve Dodoki yer alıyor. Sahnecek çizgi film gösteriminin ilk seansı 10.30’da, ikinci seansı 12.00’de, üçüncü seansı 13.30’da ve dördüncü seansıysa 15.30 saatlerinde sahnelenecek.

Aksaray Belediyesi, tiyatro gösterimine bütün vatandaşların davetli olduğunu duyurdu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL