ASAYİŞ

Aksaray AFAD Müdürü değişti

Aksaray AFAD Müdürü değişti

Loading

Aksaray’a yeni AFAD Müdürü atandı
Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), 32 ile rotasyon ve revizyon yapılması ile birlikte atama kararlarını yayımladı.

Aksaray İl Afet ve Acil Durum Müdürü Cezmi Türkmen, Sivas İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğüne atandı.

32 ile rotasyon ve revizyon yapılması ile birlikte Aksaray AFAD İl Müdürü olarak görev yapan Cezmi Türkmen, Sivas AFAD İl Müdürü olarak atandı.

Türkmen’in yerine ise Erzincan İl Afet ve Acil Durum Müdürü Kadir Çelik atandı.

Kadir Çelik kimdir?
1967 Elazığ doğumlu olan Kadir ÇELİK. İlk, Orta, lise ve Üniversiteyi memleketinde okudu. Fırat Üniversitesi Jeoloji Mühendisliğini 1993 yılında bitirdi. .1992-1997 yılları arasında çeşitli özel kuruluşlarda çalıştı. Memuriyete 1997 yılında Erzincan İli, Kemaliye İlçesi, Dutluca Köyünde öğretmen olarak göreve başladı. 1 yıl öğretmenlikten sonra 2 yıl Müdür Vekili olarak görev yaptıktan sonra 2000 yılında Mülga, Bayındırlık ve İskan Müdürlüğü, İmar ev Afet İşleri Şube Müdürlüğünde Jeoloji Mühendisi olarak göreve başladı. 2005- 2010 yılları arasında Mülga, Bayındırlık ve İskan Müdürlüğü, İmar ve Afet İşlerinde, İmar ve Afet İşleri Şube Müdürü olarak görev yaptı. Bu süre zarfında farklı 2 Erzincan Valisi’nden yaptığı başarılı hizmetler nedeniyle Takdirname ile ödüllendirildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL